GET.NET – jedna z największych konferencji programistycznych ponownie zawita do Łodzi

22 kwietnia 2017 w Łodzi odbędzie się jedna z największych konferencji .NETowych w Polsce – GET.NET.

W programie GET.NET znajdzie się 10 wystąpień znanych i cenionych ekspertów z Polski i zagranicy. Zapraszamy na Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego – to będzie już 7 edycja! Organizatorem GET.NET jest firma Sii.

GET.NET to cykliczna konferencja programistyczna, która organizowana jest dwa razy do roku w Łodzi i w Gdańsku z inicjatywy firmy Sii. Do tej pory ponad 2000 uczestników miało okazję brać udział w wydarzeniach z serii GET.NET. Z roku na rok grono to stale rośnie, a GET.NET cieszy się coraz większą popularnością w środowisku IT w Polsce i Europie Środkowej.Na GET.NET występują znani i cenieni na całym świecie eksperci .NET jak Udi Dahan, Mathias Brandewinder, Iris Classon, czy Maurice de Beijer. Widownię GET.NET tworzą doświadczeni programiści, testerzy, kierownicy projektów, jak i również studenci IT oraz wszyscy pasjonaci nowych technologii.

GET.NET to międzynarodowe wydarzenie, na którym występują zagraniczni prelegenci. W programie znajdą się wystąpienia: Eveliny Gabasova, Christiana Heilmanna, Mathew McLoughlina, Liama Westleya, czy wreszcie Christiana Horsdala, autora wydanej w 2016 roku książki „Microservices in .NET”. Spośród rodzimych gwiazd na scenie GET.NET swoje prezentacje wygłoszą: Jakub Gutkowski, Szymon Kulec, Paweł Tymura, Krzysztof Cieślak czy wreszcie Bartosz Sypytkowski. Wysoki poziom merytoryczny konferencji podkreśla również fakt, że aż 7 prelegentów GET.NET zostało wyróżnionych tytułem Microsoft Most Valuable Professional (MVP).

Tematyka konferencji zorientowana jest przede wszystkim wokół technologii firmy Microsoft i rozwiązań na niej opartych. Nie zabraknie prelekcji o zastosowaniach tych technologii do wytwarzania skalowalnych, rozproszonych systemów. W programie wydarzenia znajdą się również sesje pokazujące możliwość wykorzystania innych języków programowania jak Elixir, albo użycia, znanego w świecie .NET języka F#, do całkiem niecodziennych zastosowań.

Sesje konferencyjne będą trwały godzinę i będą prowadzone równolegle w dwóch aulach, poza wykładami na otwarcie i zakończenie wydarzenia, które odbędą się na głównej auli. Konferencja ma na celu zapewnić odbiorcom dużą dawkę nowej wiedzy z obszaru programowania. Poza rozwojem merytorycznym, w programie wydarzenia przewidziany jest również czas na networking, który jest wspaniałą okazją do dyskusji, wymiany doświadczeń i nawiązywania relacji w społeczności IT.

Organizatorzy konferencji wraz z Fundacją „Krwinka”, Łódzkim Ośrodkiem Dawców Szpiku i Wydziałem Filologicznym UŁ zapraszają również aby w tym dniu wziąć udział w akcji powiększenia polskiego Rejestru Dawców Szpiku. Zgłosić się mogą nie tylko uczestnicy konferencji, ale też wszystkie osoby, które chcą pomóc chorym na białaczkę i inne choroby układu krwiotwórczego.

Pomysłodawcą i organizatorem konferencji GET.NET jest firma Sii, która zatrudnia ponad 2700 inżynierów w całej Polsce.  Sii jest czołowym dostawcą usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce, który wspiera klientów w zakresie doradztwa, analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz inżynierii przemysłowej.

Na GET.NET można się zapisać i zarejestrować na stronie https://konferencjaget.net/pl/lodzUdział w spotkaniu jest płatnyLiczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowy program dostępny jest nahttps://konferencjaget.net/pl/lodz/program.

 

Więcej informacji:

Izabela Wawer

iwawer@pl.sii.eu

tel. +48 882 659 624

 

get.net łódź 2017

 

 

łódź akademicka