Previous Frame

Absolwenci Wydziału Zarządzania UŁ podrzucą birety

 

Gala Absolwenta jest tradycją na Wydziale Zarządzania UŁ – to czas podsumowań, wyjątkowy dzień, który pozwala spojrzeć z perspektywy na ostatnie lata zdobywania wiedzy i doświadczeń. W sobotę 26 listopada tegoroczni absolwenci spotkają się w auli, ubrani w togi i birety, by w uroczystej atmosferze odebrać dyplomy ukończenia studiów.


Gala Absolwenta to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz Wydziału Zarządzania UŁ. 26 listopada studenci, którzy obronili prace dyplomowe, założą uroczyste togi i birety oraz odbiorą dyplomy z rąk władz Uniwersytetu Łódzkiego i Wydziału. To idealna okazja do podsumowań i wspomnień - nie tylko zdobytych doświadczeń, ale także wartości i podstaw budowanych podczas studiów.

Ważnym punktem w programie wydarzenia jest wręczenie nagród dla absolwentów. Partnerzy biznesowi i Rada Biznesu Wydziału Zarządzania wyróżnią absolwentów za wysokie wyniki w nauce lub prace dyplomowe. Z kolei najlepsi wykładowcy otrzymają WuZetki, czyli statuetki stanowiące wyraz uznania od samych studentów. WuZetki są wręczane od 2009 roku. Jak co roku, każda z nagród reprezentuje jedną z kategorii: „Miliard w rozumie”, „Sprawiedliwy Wykładowca”, „Zawsze Dla Nas” oraz „Ikona Wydziału”. Nie zabraknie też przemówienia przedstawicieli absolwentów – o swoich doświadczeniach i latach spędzonych na WZ UŁ opowie Angelika Łachnik, absolwentka kierunku Logistyka. Na zakończenie Gali Absolwenta powstanie fotografia pamiątkowa ukazująca moment podrzucania biretów.

Gala rozpocznie się 26 listopada o godzinie 11:00, w Auli im. prof. Zieleniewskiego na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, przy ul. Matejki 22/26.

PROGRAM:

11.00 – uroczyste rozpoczęcie Gali Absolwenta

Przemówienie Dziekana Wydziału Zarządzania UŁ

Wręczenie nagród i wyróżnień dla absolwentów

Podziękowania dla Rady Biznesu

Finał Plebiscytu WuZetki, w którym wyróżnieni zostaną najlepsi wykładowcy Wydziału

Wystąpienie przedstawiciela absolwentów

Wręczenie dyplomów absolwentom poszczególnych kierunków

Ok. 13.00 – Zakończenie Gali

 

 

Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdują się na stronie: http://www.absolwent.wz.uni.lodz.pl

 

 

 

łódź akademicka