Previous Frame

FINANCE WEEK X

Jesteś zainteresowany/zainteresowana tematyką finansów? Lubisz ekonomię? Chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się co to są umiejętności miękkie? W takim razie mamy coś dla Ciebie! Zapraszamy już 16 maja 2016 roku na Wydział Ekonomiczno- Socjologiczny i Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie odbędzie się wyczekiwany „Finance Week”- autorski projekt Studenckiego Koła Naukowego „Progress”. Czym dokładnie jest to wydarzenie? To cykl profesjonalnych i bezpłatnych szkoleń, warsztatów i prelekcji dla studentów związany właśnie z tematyką świata finansów. Co możemy Ci zagwarantować? Przede wszystkim cenne doświadczenie, obecność interesujących i ciekawych ludzi  oraz dobrą zabawę. Zapraszamy!

 

Mamy ogromną przyjemność zaprosić łódzkich Studentów i wszystkich związanych z środowiskiem akademickim na kolejną edycję projektu „Finance Week”, organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe „Progress”. W dniach od 16.05.2016 do 20.05. 2016 na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym i Wydziale Zarządzania odbędzie się cykl codziennych szkoleń, warsztatów i zajęć z dziedziny finansów, ekonomii, zarządzania, marketingu i wielu innych. Niewątpliwie jednym z większych atutów wydarzenia będą prelekcje z osobistościami ze świata nauki i biznesu, w poprzednich edycjach gościliśmy między innymi Leszka Balcerowicza, Sławomira Lachowskiego czy Szymona Miderę. Projekt jest doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy, umiejętności i zdobycia ciekawego doświadczenia.

 

Jeśli studiujesz ekonomię, finanse lub marketing albo po prostu interesuje Cię co słychać w świecie związanym z którąś z tych dziedzin to chcemy przedstawić projekt dedykowany właśnie Tobie! W dniach od 16.05.2016 do 20.05.2016 mamy przyjemność zaprosić wszystkich studentów i nie tylko na Wydział Ekonomiczno- Socjologiczny i Wydział Zarządzania na autorski projekt SKN Progress “Finance Week”. Będziemy mieli przyjemność przeprowadzić cykl bezpłatnych, ale przede wszystkim profesjonalnych szkoleń, warsztatów i zajęć opartych na tematyce ekonomicznej, finansowej, a także związanych z marketingiem, zarządzaniem i rynkami kapitałowymi. Zapewniamy doskonałą zabawę, połączenie teorii z umiejętnościami praktycznymi i niecodzienne towarzystwo- w poprzednich edycjach mieliśmy przyjemność gościć między innymi Pana Leszka Balcerowicza, Sławomira Lachowskiego czy Szymona Miderę. Serdecznie zapraszamy!

 

Pasjonuje Cię ekonomia, finanse, rachunkowość lub marketing, a Twoje zainteresowania są bliskie jednej z tych dziedzin? Masz już dość książkowej teorii i nudnych wykładów? Chciałbyś zdobyć praktyczne umiejętności dobrze się przy tym bawiąc? W takim razie nie przegap naszego wydarzenia! W dniach od 16.05.2016 do 20.05.2016 na Wydziałach Ekonomiczno- Socjologicznym i Zarządzania SKN Progress organizuje swój autorski projekt „Finance Week”. Będziemy mieli przyjemność zorganizowania bezpłatnych, profesjonalnych szkoleń, warsztatów, zajęć, a także prelekcji z osobistościami ze świata biznesu i nauki. Będziesz miał doskonałą okazję zgłębić wiedzę na interesujące Cię tematy, poznasz inspirujących ludzi, zdobędziesz niezbędne „umiejętności miękkie”  przy okazji świetnie się bawiąc. Czekamy na Ciebie !

 

Studenckie Koło Naukowe „Progress” ma przyjemność  przedstawić łódzkiemu środowisku akademickiemu kolejną edycję autorskiego projektu „Finance Week”. W dniach 16.05-20.05.2016 na Wydziałach Ekonomiczno-Socjologicznym i Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zorganizowaliśmy bezpłatne, profesjonalne szkolenia, warsztaty i gry związane z szeroko pojętą tematyką ekonomiczną- łączymy zarówno wiedzę z zakresu finansów, zarządzania, marketingu jak i rynków kapitałowych oraz umiejętności miękkich.  Aby zapewnić jak najwyższy poziom naszemu projektowi zaangażowaliśmy wiele firm, instytucji akademickich, ale przede wszystkim zaprosiliśmy do współpracy pasjonatów, wykładowców i  osobistości związane ze światem finansów. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie! Gwarantujemy solidną dawkę wiedzy, poszerzenie umiejętności praktycznych, a także poznanie inspirujących ludzi.

 

 

 

łódź akademicka