Prezentacja kół naukowych i organizacji studenckich na Wydziale Zarządzania

Już 3 marca 2015 w godzinach 9.30-13.30 na Wydziale Zarządzania odbędzie się kolejna edycja prezentacji kół naukowych i organizacji studenckich. W prezentacji mogą także wziąć udział koła/organizacje spoza Wydziału Zarządzania UŁ.

Na zgłoszenia do udziału w wydarzeniu czekamy do 25 lutego 2015 (włącznie). Zgłoszenie przesłane na adres mailowy: promocja@wz.uni.lodz.pl powinno zawierać:

  • nazwę koła/organizacji
  • dane do osoby odpowiedzialnej za stoisko koła/organizacji (imię, nazwisko, adres e-mail)
  • krótką informację o tym, jak będzie wyglądało stoisko
  • zgłoszenie zapotrzebowania na stoisko np. tablica, stolik, krzesełko (nie dysponujemy przedłużaczami)

Uprzejmie prosimy o przekazywanie także na adres mailowy: promocja@wz.uni.lodz.pl 5 slajdowych prezentacji w formacie ppt dotyczących projektów realizowanych w kole/organizacji i funkcjonowania koła. Na prezentacje ppt czekamy w terminie do 25 lutego 2015 (włącznie).

Tak o wydarzeniu mówią jego uczestnicy:

SKN ProBiz+:

"Chcesz poznać ciekawych ludzi? Wziąć udział w nietypowych wydarzeniach? Jak to zrobić? Wystarczy odwiedzić kolejną prezentację kół na naszym wydziale. Nowe znajomości, które mogą okazać się przydatne także poza uczelnią, poszerzenie własnej wiedzy, możliwość prezentacji własnych badań naukowych to tylko kilka korzyści jakie przynosi członkostwo w kołach naukowych. Najlepszą szansą na dokładne zapoznanie się z ich działalnością oraz na poznanie jej uczestników jest właśnie prezentacja kół."

SKN FEIM:

"sKOŁOwanie pozwala pokazać choć część działalności studenckich kół naukowych. Dzięki temu wydarzeniu każdy student ma okazję podejść do członków organizacji i po prostu pogadać o tym, czym się zajmują, co ich interesuje, jakie szanse na rozwój oferują. Promocja działalności, szansa na poznanie nowych ludzi i świetna zabawa - to wszystko zawdzięczamy sKOŁOwaniu!"

SKN Uni-Logistics:

"Regularnie organizowane na Wydziale Zarządzania UŁ prezentacja kół naukowych i organizacji studenckich dla naszego koła jest bardzo potrzebnym i ciekawym doświadczeniem. Dzięki takiej inicjatywie studenci mogą dołączyć do kół naukowych lub organizacji po to, aby rozwijać swoje zainteresowania związane z kierunkiem studiów. Ważne jest to, iż na spotkaniach kół oraz organizacji mamy możliwość zdobycia wiedzy praktycznej poprzez: kontakt ze starszymi, bardziej doświadczonymi kolegami; wizyty w firmach czy też udział w konferencjach. A my jako członkowie koła możemy zaprezentować działania jakie aktualnie realizujemy i przedstawić obszary zainteresowania naszych członków. Zdobywamy również doświadczenie z prezentacji naszej organizacji i umiejętności związane z zainteresowaniem naszą ofertą potencjalnych kandydatów do koła."

SKN SCM:

"Akcja „SKOŁOwani” to doskonała okazja dla studentów do zapoznania się z bogatą ofertą działalności wykraczającej poza ramy zajęć dydaktycznych. Podczas wydarzenia pokażemy uczestnikom, że dzięki członkostwu w kole naukowym zdobywamy wiedzę praktyczną, której często nie bylibyśmy w stanie uzyskać uczestnicząc wyłącznie w wykładach. Ponadto nabyte przez nas podczas licznych szkoleń kontakty mogą zaowocować w rozwoju kariery zawodowej, jak również uczynić nasze CV bardziej atrakcyjnym dla przyszłych pracodawców. Dodatkową zachętą do uczestnictwa w „SKOŁOwanych” jest możliwość wzięcia udziału w ciekawych grach i konkursach, w których do zdobycia będą drobne upominki i gadżety".

SKN Public Management:

"Prezentacja kół naukowych to doskonała okazja do zachęcenia studentów do poszerzenia grona działaczy organizacji studenckich. W jednym miejscu i o jednej porze studenci mogą poznać oferty kół naukowych, w których mogliby rozwijać swoje pasje."

SKN Globalni:

"Prezentacja kół naukowych jest niezwykle istotnym wydarzeniem życia uczelnianego, ponieważ pozwala ona podzielić się osiągnięciami koła ze środowiskiem studenckim. Daje również możliwość zainspirowania naszych rówieśników do działań i pokazania im, że okres studiowania, to nie tylko nauka, ale również realizowanie ciekawych projektów, nawiązywanie kontaktów, rozwijanie swoich pasji i zainteresowań, a także zdobywanie praktycznych umiejętności i nowych kompetencji. Prezentacja kół naukowych to też pierwszy krok do rekrutacji nowych członków koła, którzy wnoszą wiele pozytywnej energii i kreatywnych pomysłów, co poszerza horyzonty i napędza działalność całej organizacji."

wydział zarządzania uł