Previous Frame

Drzwi Otwarte Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

7 marca już po raz siódmy będziemy gościć przyszłych studentów kierunków medycznych. Z ogromną radością zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych na Drzwi Otwarte, które tradycyjnie odbędą się w Centrum Dydaktycznym UM w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251.

 

Przygotowaliśmy bogaty program spotkań z pracownikami oraz studentami naszej uczelni, którzy przybliżą uczestnikom różne dziedziny medycyny, opowiedzą jak wyglądają studia, jakie są perspektywy zawodowe, czym zajmują się różne zawody medyczne.

 

Będzie można poszerzyć wiedzę z zakresu medycyny i nie tylko, nabyć nowe umiejętności przydatne także w codziennym życiu, a także zwiedzić działające na uczelni laboratoria.

 

W programie jak zawsze nie zabraknie ciekawych zajęć, m.in. ćwiczenia z laparoskopem, tajniki diagnosty, prezentacje technik fizjoterapeutycznych czy wybuchowe eksperymenty chemiczne. Nasi goście dowiedzą się jak samodzielnie przygotować kosmetyki, jak można wykonać biżuterię z klamer do aparatów ortodontycznych oraz czym zajmuje się medycyna sądowa.

Szczególnie zapraszamy na MEGAwarsztaty „Jak szyć?.

 

Więcej szczegółów na stronie internetowej: www.drzwiotwarte.umed.lodz.pl

 

 

 

Zapraszamy!

 

 

łódź akademicka