Previous Frame

COMMERZ SYSTEMS

Commerz Systems to spółka branży IT należąca do międzynarodowej grupy Commerzbanku – jednego z największych europejskich banków. Odgrywa kluczową rolę w sukcesie grupy, dla której jest głównym dostawcą usług projektowania i zarządzania aplikacjami. Firma ma swoje siedziby w Niemczech, Czechach, a od sierpnia 2017 polski oddział rozpoczął działalność w Łodzi.

Commerz Systems wspiera bankowość detaliczną, komercyjną oraz inne centralne funkcje Commerzbanku. Technologicznie zakres świadczonych usług obejmuje całe spektrum architektury oprogramowania – od tradycyjnych systemów obliczeniowych mainframe po wyspecjalizowane rozwiązania web i aplikacje.

 

Kogo szukamy?

Jeśli jesteś odpowiedzialny, dobry w rozwiązywaniu problemów, nastawiony na cel, szybko się uczysz i lubisz pracę zespołową – chętnie przywitamy Cię w naszym zespole! Oferujemy pracę przede wszystkim tym, którzy mają wykształcenie kierunkowe bądź informatyka jest ich pasją. Zatrudnienie mogą znaleźć na różnych stanowiskach związanych z projektowaniem i utrzymaniem oraz bieżącym wsparciem dla aplikacji. Od wszystkich kandydatów wymagamy znajomości języka angielskiego. Przydatna jest również – a w niektórych przypadkach wymagana – znajomość języka niemieckigo. Nie wszyscy muszą być jednak specjalistami IT, ale wówczas oczekujemy chęci dalszego uczenia się w kierunku obsługi narzędzi informatycznych.

 

Co oferujemy?

Jako spółka córka Commerzbanku, jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji z wszystkimi zaletami międzynarodowej grupy, ale jednocześnie zachowujemy ducha start-upu. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym pracownikom bogaty pakiet socjalny, a przy okazji jesteśmy elastyczni, nowocześni i innowacyjni. Cały czas się rozwijamy, zachowując przy tym zdolność do podejmowania szybkich decyzji.

Dla naszych pracowników oznacza to, że będąc częścią międzynarodowej grupy gwarantujemy stabilność pod względem zatrudnienia, kondycji finansowej, rozwoju kariery i szerokiego zakresu tak zwanych świadczeń pozapłacowych. Nasi specjaliści, bez względu na stanowisko, na co dzień pracują w wielokulturowym środowisku, dlatego z jednej strony przykładamy należyta uwagę do różnorodności i indywidualności, ale z drugiej strony trzymamy się procedur i przepisów, których banki muszą przestrzegać.

 

Jednocześnie, w wyniku niedawnej zmiany modelu biznesowego, nasi pracownicy mają realny wpływ na wykonywane zadania - podobnie jak w start-upach. Otwieramy nowe oddziały, co jest związane z największym procesem rekrutacji w naszej historii i dajemy pracownikom niepowtarzalną okazję do współtworzenia firmy. Nasze zespoły mogą kształtować nie tylko innowacyjne rozwiązania IT, ale także mają wpływ na formułowanie procesów i nowe sposoby pracy w dużej firmie, którą Commerz Systems będzie w przyszłości. Jak każdy start-up, jesteśmy otwarci na oddolne pomysły i ciekawe koncepcje, zapewniając jednocześnie krótką ścieżkę podejmowania decyzji. Jest to niezwykle interesujący czas, który charakteryzują systematyczne i ambitne zmiany, prowadzące do zapewnienia dalszych wzrostów, a nasi pracownicy mają okazję być ich współtwórcami.

 

 

FAKTY I LICZBY
 
>1000 pracowników
>190 pracowników w Łodzi
>500 pracowników w Polsce do 2020 roku
6 oddziałów w 3 krajach
 
Kontakt:
 
Lokalizacja:
Commerz Systems GmbH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oddział w Polsce
Ul. Wersalska 6
91-203 Łódź
WYBIERZ SIĘ NA WIRTUALNY SPACER PO NASZYM BIURZE 
 
commerz systems