Previous Frame

ACCENTURE

 

Accenture jest wiodącą globalną firmą świadczącą profesjonalne usługi, oferującą szeroki zakres rozwiązań w zakresie strategii i doradztwa, interaktywności, technologii i operacji, z cyfrowymi możliwościami we wszystkich tych usługach. Łączymy niezrównane doświadczenie i wyspecjalizowane możliwości w ponad 40 branżach - dzięki największej na świecie sieci centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji. Zatrudniając 509 000 osób obsługujących klientów w ponad 120 krajach, Accenture wprowadza ciągłe innowacje, aby pomóc klientom poprawić ich wydajność i stworzyć trwałą wartość we wszystkich przedsiębiorstwach.

 

​Accenture Advanced Technology Center Poland

Accenture Advanced Technology Center Poland posiada oddziały w Łodzi i Katowicach.

W związku ze stałym rozwojem firmy oraz coraz liczniejszym zapotrzebowaniem na specjalistów branży IT, do swoich zespołów poszukujemy osób z praktyczną znajomością przynajmniej jednego języka programowania np. Java, SQL, C++, C#, PHP, JavaScript oraz dobrą znajomością języka angielskiego. Kandydatom oferujemy 3-miesięczne, płatne praktyki w obszarze programowania, elastyczne godziny pracy, szansę na zdobycie cennego doświadczenia pod okiem profesjonalistów oraz możliwość zatrudnienia na umowę o pracę po realizacji praktyk.

 

APLIKUJ!

Prosimy o składanie aplikacji mailowo na adres: lodz.recruitment@accenture.com, lub w odpowiedzi na ogłoszenia dostępne na stronie https://www.accenture.com/pl-pl/careers.

 

FAKTY I LICZBY
 
Liczba pracowników Accenture w Polsce: 6000
Liczba pracowników Accenture na całym świecie: 449 000
4000 klientów w 120 krajach
Linie biznesowe: Technology, Consulting, Strategy, Operations, Digital.
Biura w Polsce: Łódź, Katowice, Warszawa, Wrocław, Kraków.
 
Adres:
Accenture Advanced Technology Center
ul. Wólczańska 178,
University Business Park
90-520 Łódź