Previous Frame

CLARIANT 

O NAS:

Clariant to pochodzący ze Szwajcarii światowy lider w branży wyspecjalizowanych produktów chemicznych dla przemysłu. Ważna są dla nas innowacje – posiadamy ponad 7 tys. patentów, na działalność badawczo-rozwojową przeznaczamy rocznie ponad 200 mln franków szwajcarskich.

W Polsce działamy od 25 lat - w Gdańsku, Warszawie, Łodzi i Konstantynowie Łódzkim, gdzie znajduje się jeden z najnowocześniejszych w Europie zakładów produkujący koncentraty barwiące. W 2013 roku otworzyliśmy w Łodzi Centrum Usług Wspólnych, które wspiera oddziały firmy na kilku kontynentach.

KOGO SZUKAMY:

Łódzkie Shared Service Center w sposób kompleksowy (end-to-end) jest odpowiedzialne za procesy biznesowe jednostek z krajów Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Ameryki Łacińskiej. Docelowo w polskim biurze będzie pracowało ponad 300 specjalistów w obszarach:

  • Source to Pay: od procesu zakupowego po opłacanie faktur za dostawy,
  • Order to Cash: od złożenia zamówienia, poprzez organizację transportu, aż po ściąganie należności
  • Data to Insight: analiza finansowa.

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ

Ludzie są dla nas najważniejsi, bo z nimi rozwijamy nasz business. Wielokulturowość, atmosfera nastawiona współpracę i wsparcie dla pracowników w budowaniu ich kariery, to nasze główne atuty. A jest ich więcej - przyjdź i sprawdź!

 

 

Samuel Magnun Mota

 

Samuel Magnun Mota, Accounts Payable Process Associate

Początek nowej pracy może być bardzo stresujący – nowi koledzy i zadania. W Clariant można znaleźć przyjaznych i otwartych ludzi, na których można polegać ioraz wiele okazji do rozwoju.

 

Maciej Pełczewski

 

Maciej Pełczewski, Kierownik w dziale należności, OtC

Przyjazna atmosfera, uznanie i profesjonalna postawa względem pracownika – to główne wyznaczniki Clariant. Współpracuję z rynkiem Ameryki Łacińskiej i jestem w stałym kontakcie z 9 krajami w regionie. Praca na tak międzynarodową skalę jest świetnym doświadczeniem, które będę mógł wyeksponować w moim CV.

 

FAKTY I LICZBY
 
110 zakładów w 60 krajach
Ponad 17 000 pracowników na całym świecie
3 Shared Service Centers: Europa i Azja
 
Adresy
Red Tower
Piotrkowska 148/150,
90-063 Łódź, Polska
 
Orange Plaza Financial Center
Piotrkowska 166/168,
90-062 Łódź, Polska
 
Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna
Langiewicza 50,
95-050 Konstantynów Łódzki, Polska
 
 
Dział prowadzący rekrutację:
HR – Zespół Rekrutacji
42 279 08 00