Previous Frame

ROSSMANN 

Założyciel naszej firmy, Dirk Rossmann, otworzył pierwszą własną i jednocześnie pierwszą samoobsługową drogerię w Niemczech w 1972 roku. 20 lat później powstał w Łodzi, przy słynnej ulicy Piotrkowskiej, pierwszy Rossmann w Polsce. Dziś mamy ponad 1.200 drogerii, 700 tys. klientów dziennie, stworzyliśmy ponad 17 tys. miejsc pracy. W Łodzi mamy swoją Centralę wraz z Centrum Informatycznym i Centrum Dystrybucyjne, jedno z najnowocześniejszych w całej Polsce.

Wiele razy Polacy wybierali Rossmanna swoją ulubioną drogerią. Od konkurencji wyróżnia nas szeroka oferta i to na „każdą kieszeń”. Przyjazna obsługa i świetne lokalizacje - to nasze kolejne atuty. Klienci mogą korzystać z drogerii internetowej na: www.rossmann.pl, a także pobierać aplikację mobilną Rossmann PL i dołączać do Klubu Rossmann, gdzie otrzymają rabaty i oferty dopasowane specjalnie dla nich. Magazyn Skarb, który jest ulubionym czasopismem Polek, można dostać w każdej drogerii. W Skarbie piszemy m.in. o urodzie, stylu życia, a także ciekawych propozycjach produktowych dostępnych w Rossmannie.

 

KOGO CHĘTNIE WIDZIELIBYŚMY W FIRMIE?

Szukamy ambitnych, zdolnych osób do pracy w różnych działach Centrali - jednej z największych firm w Polsce - lidera w swojej branży i zaufanej marki wielu Polaków.

 

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ W ROSSMANNIE?

Oferujemy pracę w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie. Wraz z nami możesz rozwijać swoje kompetencje i czerpać satysfakcję z codziennej pracy.

 

CO OFERUJEMY?

Umowę o pracę, szeroki program socjalny (dofinansowanie posiłków, prywatną opiekę lekarską oraz możliwość rozwijania swoich pasji np. nurkowania, windsurfingu czy jazdy konnej).

 

FAKTY I LICZBY
 
Centrala firmy i Centrum Technologiczne w Łodzi
1.200 drogerii w całej Polsce;
700 tys. klientów dziennie;
17 tys. pracowników;
1, 72 mld zł wydane na inwestycje w Polsce od 1993 r.
 
ADRES
Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.
św. Teresy 109
91-222 Łódź
tel. +48 42 61 39 100
e-mail: firma@rossmann.com.pl
www.rossmann.pl
www.rossmann.pl/kariera
 
DZIAŁ PROWADZACY REKRUTACJĘ
Dział Rekrutacji i Szkoleń
rekrutacja@rossmann.com.pl
tel. +48 42 61 39 522, +48 42 61 39 591