Previous Frame

ROSSMANN 

Jesteśmy liderem rynku drogeryjnego. Swoje sklepy otwieramy w całej Polsce i mam już ich ponad 1.450. Serce naszej firmy bije w Łodzi. Tutaj mamy Centralę i Centrum Informatyczne. Tworzymy dobre i bezpieczne miejsce pracy, bo nasi pracownicy to nasz kapitał. Za sukcesem Rossmanna stoją ludzie. Ich wiedza, doświadczenie i zaangażowanie, ale również kreatywność w podejściu do wielu spraw. W maju br. firma zdobyła nagrodę specjalną „Friendly Workplace 2020” w konkursie zorganizowanym przez ten portal.

 

Studencie, dołącz do nas!

Od wielu lat uczestniczymy w programie „Młodzi w Łodzi”, w którym przyznajemy stypendia zdolnym i ambitnym studentom. W ramach „Praktykuj w Łodzi” oferujemy także 3-miesięczne płatne staże wakacyjne. Są one realizowane w różnych obszarach naszej firmy, m.in. w IT, Logistyce, BHP, Administracji, Kadrach, czy Ekspansji.

 

Bierzemy udział w „Diamentowej Praktyce” organizowanej przez przedstawicieli Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Łódzkiej. Każdego roku przyjmujemy na płatny staż studentów tego wydziału. Mogą oni się sprawdzić m.in. w obszarze logistyki, BHP, a także w Dziale Personalnym.

 

Prowadzimy także własne programy, takie jak "Zaprogramuj Się" czy "Menedżer od Podstaw".

 

Jeśli jesteś studentem Politechniki Łódzkiej lub Uniwersytetu Łódzkiego to Twoje szanse na start w naszej firmie sięzwiększają.

 

Jesteśmy partnerami obu uczelni, a co za tym idzie umożliwiamy studentom różnych kierunków realizację praktyk w Rossmannie. Realizujemy dla nich także warsztaty na terenie uczelni oraz w firmie.

 

Studenci uczestniczący w określonych programach mają nawet możliwość uzyskania zaliczenia niektórych przedmiotów. W trakcie semestru przychodzą do firmy według określonych zasad, realizują powierzone zadania, wymyślają rozwiązania danych problemów i dzięki temu otrzymują ocenę z przedmiotu.

 

Jako student możesz zostać także naszym Ambasadorem. Ambasador Rossmanna to program skierowany do ambitnych i przebojowych studentów, którzy chcą połączyć studiowanie ze zdobywaniem zawodowych doświadczeń związanych z employer brandingiem „pod okiem” profesjonalistów. Takie osoby mają możliwość poznania firmy i reprezentowania jej podczas targów akademickich, a także zajmują się aktywną promocją firmy w środowisku studenckim.

 

Windsurfing, nurkowanie, warsztaty taneczne, a może jazda na nartach?

Codzienność to nie tylko praca. Dlatego proponujemy naszym pracownikom szeroki i różnorodny pakiet socjalny. W każdej chwili możesz zostać jednym z Pozytywnie Zakręconych. Jak?

 

Z myślą o pracownikach, którzy posiadają nietuzinkowe pasje i takich, którzy lubią spędzać aktywnie czas, stworzyliśmy największy w Polsce, firmowy program rozwoju pasji – „Pozytywnie Zakręceni”. To projekt, dzięki któremu pracownicy mogą wziąć udział w proponowanych przez nas wydarzeniach, a także samemu je proponować i tworzyć.

 

Każdego roku organizujemy ponad 160 Pozytywnie Zakręconych wydarzeń. Można wziąć udział w kursie nurkowania, nauczyć się pływać na wind i kitesurfingu, a także zdobyć uprawnienia na Patent Sternika Motorowodnego.

 

Razem pokonujemy górskie szklaki, uczymy się jeździć konno, szusujemy na stokach narciarskich, a kiedy potrzebujemy odrobiny wyciszenia, bierzemy udział w zajęciach jogi. Organizujemy także wiele warsztatów np.: tanecznych, kulinarnych czy fotograficznych.

 

 

FAKTY I LICZBY
 
ROSSMANN SDP W LICZBACH:
1.350 sklepów w Polsce19 tys. pracowników
800 tys. klientów codziennie
21 tys. SKU w ofercie
 
Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska sp. z o.o.
ul. św. Teresy 109
91-222 Łódź