Previous Frame

BSH

Kim jesteśmy? 
Firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o. o. jest spółką-córką globalnego koncernu BSH Hausgeräte GmbH, będącego częścią grupy Robert Bosch. Firma BSH jest liderem branży AGD w Europie i należy do ścisłej czołówki w tej branży w Polsce. Koncern BSH działa od 1967 roku i w czterdziestu dwóch fabrykach oraz siedemdziesięciu oddziałach na całym świecie zatrudnia  ponad 53 000 pracowników.
 
Polska spółka BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego posiada w Polsce cztery fabryki, osiem centrów usług wspólnych oraz centralne biuro w Warszawie. W Łodzi produkowane są pralki, zmywarki, suszarki do ubrań tak znanych marek jak Bosch i Siemens, natomiast w Rzeszowie wytwarzane jest drobne AGD wiodącej na polskim rynku marki Zelmer. Ponadto do BSH należy dostępna również w Polsce luksusowa marka urządzeń gospodarstwa domowego Gaggenau.
 
W Łodzi zlokalizowane jest siedem centrów usług wspólnych m.in. Centrum Badań i Rozwoju Suszarek do Ubrań czy Centrum Usług Informatycznych, obsługujących pracowników BSH na całym świecie. Obecnie w oddziałach BSH w Łodzi zatrudniamy około stu praktykantów, głównie z Uniwersytetu Łódzkiego oraz Politechniki Łódzkiej .
 
Stawiamy na rozwój.
Co zyskasz?
1. Doświadczenie i poznanie specyfiki pracy w międzynarodowej korporacji;
2. Pracę związaną z Twoimi zainteresowaniami;
3. Możliwość aktywnego udziału w realizowanych projektach;
4. Pracę w działach  związanych z produkcją, zarządzaniem jakością, łańcuchem dostaw, rozwojem produktów, oraz działach administracyjnych jak: personalnym, controllingu oraz zakupów.
 
Kogo szukamy?
Studentów kierunków technicznych, informatycznych i ekonomicznych.
 
Rekrutujemy!
Zgłoszenia kandydatów na praktykantów do firmy BSH trwają cały rok. Wszyscy praktykanci otrzymują wynagrodzenie, natomiast najlepszym studentom-praktykantom zaoferujemy możliwość pracy po ukończeniu studiów.
 
Jak zgłosić swoja kandydaturę? 
1. Wypełnić formularz rejestracyjny w elektronicznej bazie kandydatów BSH (Zakładka „Praca i Kariera” na stronie internetowej BSH https://www.bsh-group.pl/).
2. Zapoznać się z ogłoszeniami znajdującymi się na naszej stronie i aplikować na wybrane ogłoszenie.
 
 
 

''

 

 

 

FAKTY I LICZBY
 
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 183 02-222 Warszawa
 
Rekrutacja:
Działy fabryczne:
  • produkcji,
  • zarządzania jakością,
  • łańcuchem dostaw,
  • rozwoju produktów.
Działy administracyjne:  
  • zakupy,
  • personalny,
  • controling.
Preferowane kierunki studiów: techniczne, informatyczne, ekonomiczne.
 
Lokalizacja:  BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. Oddział w Łodzi Ul. Papiernicza 7 92-312 Łódź
II Oddział w Łodzi Ul. Wedmanowej 10 93-228 Łódź