Previous Frame

INDESIT COMPANY

 
KIM JESTEŚMY?
Indesit company to firma znana z produkcji dużego sprzętu AGD. Od grudnia 2014 roku wchodzi w skład grupy Whirlpool. Whirlpoool corporation jest światowym liderem w produkcji i dostawie dużego sprzętu AGD. Produkty oraz marka Whirlpool są znane i obecne w ponad 170 krajach na całym świecie. grupa zatrudnia łącznie 100 tysięcy osób, posiada 70 centrów produkcyjnych oraz badań i rozwoju. W Polsce, po przejęciu Indesit Company, Grupa Whirlpool ma trzy centra produkcyjne (we Wrocławiu, Łodzi i Radomsku). Oprócz tego w Polsce zlokalizowana jest część komercyjna i korporacyjna firmy. W warszawie działa centrum sprzedaży i marketingu oraz Logistyka, Finanse, HR, it.  w Łodzi mamy centrum Rozliczeniowo – księgowe, serwis i obsługę klienta, zakupy oraz HR. Łączne zatrudnienie w grupie to około 6000 osób.
 
KOGO SZUKAMY?
Stawiamy na ludzi młodych i ambitnych, znających dobrze język angielski, którzy mają własne pomysły i nie boją się ich realizować. szukamy prawdziwych pasjonatów w swojej dziedzinie, osób z inwencją, które nie boją się samodzielności i odpowiedzialności. 
 
REKRUTACJA
Rekrutacja na praktyki i staże trwa przez cały rok, kandydatów poszukujemy poprzez ogłoszenia rekrutacyjne publikowane w prasie oraz zamieszczane na popularnych portalach pracy w internecie. znaleźć nas można także na wszystkich większych targach pracy.
 
MIĘDZYNARODOWY PROGRAM PRAKTYK
Fast track management – międzynarodowy program praktyk dla najbardziej uzdolnionych absolwentów wszystkich kierunków. udział w programie oznacza pracę przez 21 miesięcy w trzech różnych lokalizacjach firmy whirlpool w europie.
 
JAK APLIKOWAĆ?
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: rekrutacja@indesit.com - jeśli aplikujesz do zakładów produkcyjnych lub księgowości lub innych Działów wspierających w Łodzi hr_wroclaw@whirlpool.com - jeśli aplikujesz do zakładów produkcyjnych lub Działów Rozwoju produktów we wrocławiu rekrutacja_wHp@whirlpool.com – jeśli aplikujesz do Biura sprzedaży i marketingu w warszawie.
 
 
FAKTY I LICZBY
 
Indesit Company Polska Łódź, Ul. Dąbrowskiego 216
Radomsko, Ul. Merloniego 4
www.indesitcompany.pl www.whirlpool.pl www.whirlpoolcareers.com
 
Kontakt: rekrutacja@indesit.com hr_wroclaw@whirlpool.com rekrutacja_WHP@whirlpool.com
Lokalizacja: Łódź, Radomsko, Warszawa, Wrocław