Opracowanie zawiera zasady rekrutacji na studia w roku akademickim 2017/2018 w Szkole Filmowej w Łodzi. W zestawieniu znajdziesz informacje na temat rekrutacji na poszczególne kierunki studiów, przeliczniki punktów, przedmioty maturalne brane pod uwagę w procesie kwalifikacji, limity miejsc oraz terminy rekrutacji 2017.
Opracowanie zawiera zasady rekrutacji na studia w roku akademickim 2018/2019 w Szkole Filmowej w Łodzi. W zestawieniu znajdziesz informacje na temat rekrutacji na poszczególne kierunki studiów, przeliczniki punktów, przedmioty maturalne brane pod uwagę w procesie kwalifikacji, limity miejsc oraz terminy rekrutacji 2018.
Opracowanie zawiera zasady rekrutacji na studia w roku akademickim 2020/2021 w Szkole Filmowej w Łodzi. W zestawieniu znajdziesz informacje na temat rekrutacji na poszczególne kierunki studiów, przeliczniki punktów, przedmioty maturalne brane pod uwagę w procesie kwalifikacji, limity miejsc oraz terminy rekrutacji 2020.
Opracowanie zawiera zasady rekrutacji na studia w roku akademickim 2021/2022 w Szkole Filmowej w Łodzi. W zestawieniu znajdziesz informacje na temat rekrutacji na poszczególne kierunki studiów, przeliczniki punktów, przedmioty maturalne brane pod uwagę w procesie kwalifikacji, limity miejsc oraz terminy rekrutacji 2021.
Opracowanie zawiera zasady rekrutacji na studia w roku akademickim 2023/2024 w Szkole Filmowej w Łodzi. W zestawieniu znajdziesz informacje na temat rekrutacji na poszczególne kierunki studiów, przeliczniki punktów, przedmioty maturalne brane pod uwagę w procesie kwalifikacji, limity miejsc oraz terminy rekrutacji 2023.
Opracowanie zawiera zasady rekrutacji na studia w roku akademickim 2024/2025 w Szkole Filmowej w Łodzi. W zestawieniu znajdziesz informacje na temat rekrutacji na poszczególne kierunki studiów, przeliczniki punktów, przedmioty maturalne brane pod uwagę w procesie kwalifikacji, limity miejsc oraz terminy rekrutacji 2024.
Szkoła Filmowa w Łodzi jest jedną z najstarszych tego typu uczelni na świecie. Jest to także jedno z najbardziej artystycznych miejsc nauczania, gdzie studenci zdobywają kwalifikacje zawodowe jako operatorzy, animatorzy, scenarzyści oraz montażyści. W programie studiów kładzie się szczególny nacisk na ćwiczenia praktyczne. Studia podyplomowe w PWSFTViF dają możliwość praktycznego poznania swojego zawodu i rozwijania nowych umiejętności.