ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) is a pioneering technology leader in electrification products, robotics andmotion, industrial automation and power grids, serving customers in utilities, industry and transport infrastructure globally. Continuing a history of innovation spanning more than 130 years, ABB today is writing the future of industrial digitalization with two clear value propositions: bringing electricity from any power plant to any plug and automating industries from natural resources to finished products. As title partner of Formula E, the fully electric international FIA motorsport class, ABB is pushing the boundaries of e-mobility to contribute to a sustainable future. ABB operates in more than 100 countries with about 135,000 employees. www.abb.com

Firma: ABB | Praktykant/ka w Dziale Inżynierii Produkcji

Miejsce: Aleksandrów Łódzki, łódzkie

Opis stanowiska

Zapraszamy ambitnych, zorientowanych na rozwój i poszukujących wyzwań studentów i absolwentów do wzięcia udziału w organizowanych przez nas płatnych praktykach, które są szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego i pracy w firmie zorientowanej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

Główne zadania:
- Wsparcie w rozwiązywaniu problemów inżynieryjnych na produkcji,
- Wsparcie w projektach dotyczących usprawnienia linii produkcyjnych i wydziału komponentów,
- Wsparcie w przygotowaniu analiz,
- Obsługa systemów ECS, Team Center i SAP,
- Współpraca z działami: Produkcji, R&D, Utrzymania Ruchu i Rozwoju procesów.

Wymagania

Wymagania:
- W trakcie studiów technicznych (mile widziana inżynieria produkcji lub wydział elektryczny),
- Mile widziane doświadczenie / praktyki w firmie produkcyjnej,
- Obsługa komputera i pakietu office,
- Znajomość języka angielskiego,
- Mile widziana znajomość systemu SAP i Team Center,
- Otwarty umysł, chęć nauki  i zdolności analityczne,

Oferujemy

Studenci i absolwenci odbywający praktyki w naszych strukturach, będą mieli okazję zapoznać się z pracą naszych zakładów produkcyjnych, wspierać poszczególne działy w codziennej pracy i w realizowanych projektach. Praktykanci będą mieć także szansę na poznanie struktur ABB i osiągania wspólnie z nami – liderem w branży elektroenergetycznej – sukcesów i jak najlepszych rezultatów każdego dnia pracy.

Informacje dodatkowe

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: aleksandra.sucharek-wilczynska@pl.abb.com

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”