ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) is a pioneering technology leader in electrification products, robotics andmotion, industrial automation and power grids, serving customers in utilities, industry and transport infrastructure globally. Continuing a history of innovation spanning more than 130 years, ABB today is writing the future of industrial digitalization with two clear value propositions: bringing electricity from any power plant to any plug and automating industries from natural resources to finished products. As title partner of Formula E, the fully electric international FIA motorsport class, ABB is pushing the boundaries of e-mobility to contribute to a sustainable future. ABB operates in more than 100 countries with about 135,000 employees. www.abb.com

Firma: ABB | Program Praktyk Letnich 2018 (Łódź)

Miejsce: Łódź, łódzkie

Opis stanowiska

Program Praktyk Letnich 2018 (Łódź) – Rozpędź swoją karierę z ABB!

Zadania :

Studenci i absolwenci odbywający praktyki w naszych strukturach, będą mieli okazję zapoznać się z pracą naszych zakładów produkcyjnych, wspierać poszczególne działy w codziennej pracy i w realizowanych projektach. Praktykanci będą mieć także szansę na poznanie struktur ABB i osiągania wspólnie z nami – liderem w branży elektroenergetycznej – sukcesów i jak najlepszych rezultatów każdego dnia pracy.

Poszukujemy w Łodzi studentów i absolwentów do następujących działów:

- TECHNOLOGY CENTER
- DZIAŁ INŻYNIERÓW PRODUKCJI
- ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ
- PION TECHNICZNY
- DZIAŁ LEAN MANUFACTURING
- REALIZACJA ZAMÓWIEŃ
- ZAOPATRZENIE
- STACJA PRÓB - ELEKTRYK
- STACJA PRÓB - CHEMIK
- DZIAŁ ROZWOJU I WDRAŻANIA NOWYCH TECHNOLOGII I INWESTYCJI
- DZIAŁ MAGAZYNOWANIA

Więcej szczegółów pod poniższym linkiem:

http://new.abb.com/docs/librariesprovider28/kariera/praktyki-2018.pdf?sfvrsn=4

Wymagania

Wymagania:

Poszukujemy studentów i absolwentów uczelni technicznych, preferowane wykształcenie: elektryka, elektrotechnika, elektronika, informatyka, mechanika, automatyka i robotyka, ale także logistyka oraz zarządzanie; swobodnie porozumiewających się w języku angielskim. Zależy nam na osobach, które dążą do uzyskania jak najlepszych rezultatów, dobrze odnajdują się zarówno w pracy indywidualnej, jak i zespołowej, dla których nie są obce takie słowa jak: wyzwanie, jakość, współpraca, zmiana.

Oferujemy

Zapraszamy ambitnych, zorientowanych na rozwój i poszukujących wyzwań studentów i absolwentów do wzięcia udziału w organizowanych przez nas płatnych praktykach, które są szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego i pracy w firmie zorientowanej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

Informacje dodatkowe

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w nowoczesnej firmie, pracować z profesjonalistami w międzynarodowym środowisku i uczyć się od najlepszych – zaaplikuj on-line za pośrednictwem funkcji "Aplikuj teraz".

Prosimy o umieszczenie w CV nazwy preferowanego działu.
Praktyki rozpoczynają się w lipcu i trwają 3 miesięce.

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Forma kontaktu

http://new.abb.com/jobs/pl/details/PL64840637_E1

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”